foto1
80 lat LO im. KEN w Stalowej Woli
foto1
Najstarsze Liceum w Stalowej Woli
foto1
15 tys. absolwentów
foto1
Tradycja
foto1
Przyjaźnie trwające do dziś
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli funkcjonuje pod patronatem Zespołu Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli. Stowarzyszenie realizuje działalność finansową i statutową na rzecz ZSO LO im. KEN i środowiska.Czytaj dalej...

LO im. KEN

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO im. KEN w Stalowej Woli

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO im KEN oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących, które mieszczą się przy ul. Staszica 5 w Stalowej Woli. Kontakt do Inspektora ochrony danych osobowych, tel. 15 643 36 35, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15; Podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Podanie danych jest dobrowolne. Dane: imię i nazwisko, adres mailowy lub numer telefonu, są potrzebne do rzetelnego i sprawnego przeprowadzenia organizacji jubileuszu 80-lecia szkoły. Adres e-mail i telefon pozwolą na szybki kontakt i potwierdzenie otrzymania zgłoszenia.

INNE INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Dane przechowywane są tak długo, jak wymaga tego przepis prawa - Instrukcja kancelaryjna i archiwalna. Dane nie są przekazywane do państw poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (czyli poza teren Unii Europejskiej, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii). MASZ PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH I ICH SPROSTOWANIA. MASZ PRAWO WNIEŚĆ SKARGĘ DO ORGANU NADZORCZEGO.

Więcej informacji o pozyskasz:

  1. u Inspektora ochrony danych osobowych, tel. 15 643 36 35, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15;
  2. u Dyrekcji szkoły oraz w Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół LO im. KEN- Stalowa Wola, ul. Staszica 5
  3. na stronie internetowej szkoły www.loken.pl

Z dniem dzisiejszym tj. 05.10.2018 zamykamy elektroniczną rejestrację absolwentów na Zjazd Jubileuszowy.

Osoby, które po 05.10.2018 chciałyby zgłosić swój udział w Jubileuszu 80-lecia proszone są o kontakt osobisty z sekretariatem szkoły w formie telefonicznej (15 842-69-45) lub mailowej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO, wszystkich zaangażowanych w organizację zjazdu oraz swoim jako moderatora serwisu proszę o nadsyłanie własnych wspomnień, opisów ciekawych zdarzeń, anegdot z minionych szkolnych lat, ciekawostek etc.

Forma zapisu - dowolna. Jeśli dysponujecie Państwo ręcznymi zapiskami i (lub) zdjęciami oferuję pomoc w zredagowaniu publikacji elektronicznej.

Wersje elektroniczne  gotowych lub wymagających korekty dokumentów proszę wysyłać na adres:

Stowarzyszenia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub bezpośrednio do mnie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem

Andrzej Wnuk (administrator strony)

 

NASI SPONSORZY

STAROSTWO POWIATOWE

w Stalowej Woli

Logo podmiotu

Miasto Stalowa Wola